Polovica Funkjackers (JT) vam Svoj setik zahraje po mensej pauze na Dobrom festivale v PO. Druha polovica (Wizz) bude  bohuzial v Dansku. Verim ale ze to JT roztoci a zladi za oboch, kedze Wizz mu prenecha svoj hudobny material :)

… celý príspevok »

 

Plagat: … celý príspevok »

 

 

Plagat”

… celý príspevok »

30.11.2013 @ Drinkin

Naši verní kámoši z B2L teda Back 2 Love do Vás tlačia House Music už 3 roky a vy furt nie a nie prísť do spoločnosti veselých ľudí…
Odtrhnite sa od facebooku a telky a hoci Vám naša hudba nehovorí nič,  príďte si posedieť, pokecať a dajte si pivko. Vstup je voĺný

… celý príspevok »

28.09.2013 @ Drinkin

Po kvalitných setoch musí náležite prísť aj audiovideo dokumentácia.
Nech sa páči.. ENJOY!!

Tentokrat iba v podani 1/2 funkjackers= mr. JT

… celý príspevok »

 

 

3.8.2013 at 13:00

oplaex sigord terasa …

Kupalisko, welness, fitness, pivo, grilovacka a skvela kuchyna a samozrejme house music… enjoy

… celý príspevok »

25.05.2013 to bude rok od prvej edície osláv house music chlapcov z B2L . Akcia sa odohrá, teda oddídžejuje v našom obľúbenom Drink In Bare: Okružná 35 v Prešove.

Už tradične Vám naservírujeme setík plný klasického Jackinu, veselého Funku a samozrejme oprášime staré dobré swingové Vinyly. Bude sa krútit na dvoch stageoch: INDOOR a OUTDOOR.

Pohodu na terase s grillom už o 17tej hodine odštaruje OUTDOOR stage s domácou dvojicou DJs GURRY&OVERHAUL v doprovode s famóznym perkusionistom MIRKOm SZIRMAIom. Ich sety potrvajú až do 22.00 kedy sa presuniete na INDOOR stage s kvalitným line upom:

… celý príspevok »

doplnené fotky a video

Vianočný bonus @ funkjackers starter song

xmas bonus from Umpax Studio on Vimeo.

 

22.12.2012 Vám odporúčam odložiť konce sveta a navštíviť DRINKIN Bar (Okružná ulica) v PO.
Stačí povedať že doteraz Funkjackers hralo každú 10-tu platňu od Holandskeho Tommyeho Larga.
Teraz budeme hrat popri jeho boku.

Okrem neho Zahraju aj Francúzky JR from Dallas, Back2love klasika Gurry+Overhaul a Franklin Richards. To Všetko za doprovodu veselého Gappu.

… celý príspevok »

Doplené fotky a video+ odkazy

10.11.2012 je naplanovaná v DRINKIN Bare na okružnej ulici oslava druhého výročia akcie Back II Love, Ktorú tento DJský team označuje za akciu roka o čom hovorí pozvaný hosť, legenda briského deep jackin house, STEVE LEE z Nottinghamskej formácie THE LITTLEMEN.

Akciu budeme rozbiehať my, FUNKJACKERS / WIZZ&JT a začneme zvesela. Lakocinkou v rámci živého nástroja bude další originál oslávenec, HUSO z Komajoty. … celý príspevok »

pridané fotky

9.11.2012 Chlapci s Fričoviec pre Vás pripravili spojenie kvalitnej clubovej hudby a umeleckej kreativity.
Ukáž sa v tej najoriginálnejšej maske a vyhraj zaujímave ceny!!
Najlepšia maska získa noc v kaštieli Fričovce pre 2 osoby. Druhá najlepšia večeru v Kaštieli a pre tretiu máme pripravený šampus.
Žiadna maska neodíjde na prázdno, máme pre vás namixovane CD tej najlepšej Halloweenskej house carnival muziky. … celý príspevok »