doplnené fotky a video

Vianočný bonus @ funkjackers starter song

xmas bonus from Umpax Studio on Vimeo.

 

22.12.2012 Vám odporúčam odložiť konce sveta a navštíviť DRINKIN Bar (Okružná ulica) v PO.
Stačí povedať že doteraz Funkjackers hralo každú 10-tu platňu od Holandskeho Tommyeho Larga.
Teraz budeme hrat popri jeho boku.

Okrem neho Zahraju aj Francúzky JR from Dallas, Back2love klasika Gurry+Overhaul a Franklin Richards. To Všetko za doprovodu veselého Gappu.

… celý príspevok »

Doplené fotky a video+ odkazy

10.11.2012 je naplanovaná v DRINKIN Bare na okružnej ulici oslava druhého výročia akcie Back II Love, Ktorú tento DJský team označuje za akciu roka o čom hovorí pozvaný hosť, legenda briského deep jackin house, STEVE LEE z Nottinghamskej formácie THE LITTLEMEN.

Akciu budeme rozbiehať my, FUNKJACKERS / WIZZ&JT a začneme zvesela. Lakocinkou v rámci živého nástroja bude další originál oslávenec, HUSO z Komajoty. … celý príspevok »

pridané fotky

9.11.2012 Chlapci s Fričoviec pre Vás pripravili spojenie kvalitnej clubovej hudby a umeleckej kreativity.
Ukáž sa v tej najoriginálnejšej maske a vyhraj zaujímave ceny!!
Najlepšia maska získa noc v kaštieli Fričovce pre 2 osoby. Druhá najlepšia večeru v Kaštieli a pre tretiu máme pripravený šampus.
Žiadna maska neodíjde na prázdno, máme pre vás namixovane CD tej najlepšej Halloweenskej house carnival muziky. … celý príspevok »

(pridaný fotoreport) Soľný Mlyn-City Club /​vedľa benzínky Hypertesca/

Už 11-te pokračovanie jedinej akcie svojho druhu v okolí – BACK2LOVE “real house music” tentokrát v nových priestoroch klubu Soľný Mlyn, kde nás (konečne :) ) zavolali naši Prešovský DJský kámoši.
Ako vždy, základné jadro B2L tvoria GURRY, BLAZEY a OVERHAUL, čo zaručuje luxusný HOUSE music. My, Funkjackers, budeme hrať ako vždy vešelo, oldskulovo, do skoku a funky :) .

… celý príspevok »

(20.4.2011 – doplnené fotky a videjko, 9.4.2011 – pridaný podcast z NLS) Funkjackers ti zahrajú sobotňajší “zahrievačhore” tentokrát online, cez free rádio. Poprosím Vás nasadiť si “cabbie hat”, prípadne nechať funky háro, baby na boso a ideme swingovat… Určite sa bude hrať hudba fajnáá, veselá a šaľena.  Vďačiť zato môžeme nášmu bratovi v beatu – Reďovi.

Kto nestihol, tu máš na: podcast… funkjackers live – Natural live sound 2011 … celý príspevok »

(22.11.2010 – kusa neskôr ale, doplnené o video – JT ho vyhrabal kdesi v análoch)

12.6.2010 poď voliť tu správnu hudbu a príď do Wave clubu v PO o 9-tej večer. Vstupné je zadara. O ten správny beat sa postarajú: Wizz & JT (dj.sirokebase.sk) vo svojom b2b sete plnom jackinu, deepu, jazzu, swingu a domáci rezidenti Tomm-e & Paul Diamond (sdjs.sk) zahrajú overenú kvalitku a to všetko v sprievode perkusionistu naživo.
Viac info na wave.sk
… celý príspevok »

Další setík od JT a Wizza. Tradične House – ShitHouse. Tento set je navarený aj zo zemiakov, preto troška smrdí. Set bol namixovaný 07.02.2010.

>> Sťahuj: Wizz n JT – Daco tu smerdzi

… celý príspevok »

Fricovce, luka, opekacka, stany a house music…

Len taka lokalna salena akcia, povinnost: retro styl;)